Zabýváme se i tvorbou webu. Tvoříme weby od jednoduchých levných prezentačních stránek po složité weby. Jejich následnou údržbu a pravidelnou modernizaci. Složité weby tvoříme ve spolupráci s profesionály s více jak dvacelitou praxí v oboru. Pro všechny zákazníky tvoříme unikátní moderní grafické návrhy na základě zadaných požadavků. pro složité weby tvoříme redakční systém. Tento systém obsahuje všechny prvky, které může každý zákazník potřebovat: Fotogalerie (s možností moderní prezentace fotogalerií, slider, carousel a jiné.), soubory ke stažení, články, aktuality, novinky, zprávy, videa (možnost i youtube), rozbalovací menu. Moderní wysiwyg (what you see is what you get) editor pro editaci jednotlivých stránek. Další potřebné moduly je možno doprogramovat na přání zákazníka.

E-eshopy – internetové obchody.Pro každého zákazníka tvoříme e-shop na míru, podle zadané specifikace. Základem e-shopu je jednotná kostra se základními funkcionalitami, která je rozšiřována a upravována podle potřeb a požadavků klienta. Xml exporty pro zbozi.cz, heureka.cz a google analytics (sitemap.xml). Možnost vložení facebook, twitter, google+ a linked pluginů (to se mi líbí, like box, komentáře a jiné). Moderní dynamické prvky – slidery, jquery animace, fotogalerie, články, aktuality, kalendář a jiné. Objednávky, potvrzení objednávky emailem, proforma faktury, faktury, faktura v pdf nebo html pro všechny stránky tvoříme seo optimalizaci. propojení s facebook, twiter atd.. Dle přání klienta. Ceny jsou vždy podle náročnosti daného projektu. Účtujeme vždy jen skutečné náklady.

Při dlouhodobé spolupráci zprostředkování webhostingu, e-mailu,následná administrace e-mailových schránek, koupě domény nulová provize. Jedná se o tzv. web na klíč. Dáte nám své požadavky a o nic se nestaráte. Zařídíme vše od koupi domény přes webhosting a následnou správu. Rovněž vám pomůžeme s aktualizacemi.